У Рівному нагородили патріотів

Переможців масштабного фотопроекту "Я – патріот. Україна – у моєму серці", організатором якого є загальнонаціональний телекомунікаційний провайдер компанія ВОЛЯ, нагородили в Рівному. Ними стали учасниця №3 Ірена Слута та учасник №27 Назар Костецький.

Назар Костецький здобув перемогу в результаті голосування на сайті "ВСЕ", отримавши на свою підтримку 552 голоси. А Ірена Слута стала переможницею від компанії ВОЛЯ. Відбулося нагородження переможців патріотичного конкурсу в офісі ВОЛІ.

Директор Рівненського регіонального підприємства ВОЛІ Андрій Горецький особисто привітав Ірену та Назара, а також подякував сайту "ВСЕ" як співорганізатору фотопроекту за інформаційну підтримку.

– Зараз дуже важливо подарувати людям хоч трішки позитиву і відволікти подій, що відбуваються. Надіємося, що цим конкурсом нам це вдалося зробити. Не менш важливо підтримувати патріотичний дух рівнян та популяризувати українську культуру, символіку. Ми дякуємо всім учасникам конкурсу за участь, читачам сайту за відгуки та бажаємо нових цікавих проектів і перемог. Компанія ВОЛЯ й надалі даруватиме рівнянам приємні моменти і відкриватиме нові телеканали та інноваційні послуги і сервіси, – зазначив Андрій Горецький.

Переможці конкурсу в якості подарунку отримали чудові MP3-плеєри. Також переможниця Ірена Слута, обрана компанією ВОЛЯ, отримала ще й сертифікат на безкоштовне користування однією із сучасних телекомунікаційних послуг протягом шести місяців від компанії.

Як розповіла Ірена Слута, участь у цьому фотоконкурсі вона вирішила взяти спонтанно, і перемога в проекті стала для неї несподіванкою.

– Я вважаю, що зараз такі проекти потрібні. Адже важливо не лише популяризувати патріотизм, національну символіку, кольори на словах, а і щоб це відкладалося в головах людей. Цей конкурс подарував мені приємні емоції. Тому дякую за нього компанії ВОЛЯ та сайту "ВСЕ", – зазначила Ірена Слута.

У свою чергу, переможець голосування Назар Костецький теж подякував організаторам за приємні враження від участі в конкурсі та подарунки.

– Зараз і справді важливо інколи відволікатися від того, що відбувається в Україні. Фотоконкурс став хорошою нагодою для цього. Надіюся, що це не останній спільний проект компанії ВОЛЯ і сайту "ВСЕ". Із задоволенням в подальшому братиму участь у наступних подібних конкурсах, – додав Назар Костецький.

Нагадаємо, приурочений проект був до Дня Незалежності України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.