"Рівнегаз" відновив постачання скрапленого газу

З 1 вересня постачання скрапленого газу для потреб мешканців Рівненської області відбуватиметься за новою ціною. Тепер один балон місткістю 21 кілограм коштує 180 гривень з ПДВ, а запасів закупленого газу вистачить, щонайменше, на два місяці потреб споживачів Рівненщини.

Спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу відбулися 12 і 21 серпня, на яких ПАТ "Рівнегаз" закупило 231 тонну скрапленого вуглеводневого газу.

Про це повідомляє прес-служба "Рівнегазу".

– Реалізаційна вартість скрапленого газу зросла зі 172 до 180 грн у зв’язку із підвищенням закупівельної ціни та збільшенням витрат на транспортування, – повідомляє перший заступник голови правління ПАТ "Рівнегаз" Віктор Осницький.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.11 р. №1064 "Деякі питання організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу", скраплений газ для забезпечення комунально-побутових потреб населення області ПАТ "Рівнегаз" закуповує на спеціалізованих аукціонах за цінами виробників, що дає можливість реалізовувати його споживачам за ціною, яка є вдвічі меншою ніж комерційна. З лютого 2014 року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводилися, і це спричинило дефіцит цього енергоносія.

– Якщо пільгова вартість одного балону для нашого споживача з доставкою коштує 180 гривень, то комерційна вже сягає 400 гривень, – пояснює Віктор Осницький. – Загалом на Рівненщині скрапленим газом користується майже 40 тисяч сімей. Причому, більша частина з цих споживачів є соціально незахищені – пенсіонери і малозабезпечені сім’ї, які проживають у негазифікованих селах. Тому ПАТ "Рівнегаз" і надалі буде брати участь в аукціонах, щоб забезпечити безперебійне постачання скрапленого газу.

Доставку скрапленого газу для споживачів Рівненщини здійснює підприємство ДП "Пропан", представництво якого знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Будівельників, 7, тел: (0362)24-00-35, (0362)24-02-18.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.