На Рівненщині ліквідували тютюновий трафік

Співробітники податкової міліції Рівненської області та Головного оперативного управління Державної фіскальної служби України ліквідували підпільний трафік тютюнових виробів.

В ході спільної операції вилучено понад 180 тисяч пачок сигарет іноземного (Росія, Білорусь) та вітчизняного виробництва без марок акцизного збору встановленого зразка. Зберігалися тютюнові вироби у двох магазинах та складських приміщеннях в сільській місцевості та у приватному помешканні в районному центрі.

Крім того, співробітники Державної фіскальної служби вилучили 3,9 тис. пляшок горілки та 300 літрів рідини із характерним запахом спирту. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів перевищує 2 млн грн.

Наразі триває досудове розслідування.

Законодавство України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів у вигляді штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Шановні громадяни! Якщо вам стало відомо про факти продажу фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зателефонуйте в чергову частину оперативного управління Міндоходів у Рівненській області (0362)692-588.

Від активної громадянської позиції кожного залежить, як швидко полиці магазинів та закладів громадського харчування області будуть очищені від контрафактної продукції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.