Депутат розповів скільки Рівненщина витрачає на бібліотеки

Депутат Рівненської обласної ради та екс-голова бюджетної комісії Олексій Кособуцький розповів, у скільки обходяться бюджету Рівненщини бібліотеки. Цифри фінансування закладів депутат оприлюднив у себе на сторінці у "Фейсбук".

"Надаю інформацію про бібліотеки, що фінансуються з обласного бюджету Рівненської області.
Є три заклади:
Комунальний заклад "Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека" Рівненської обласної ради;
Комунальний заклад "Рівненська обласна бібліотека для молоді" Рівненської обласної ради;
Комунальний заклад "Рівненська обласна бібліотека для дітей" Рівненської обласної ради.
Загальна сума фінансування на 2014 рік –
11 292 600 грн.
З цієї суми
УВАГА 9 780 600 грн  ЗАРОБІТНА ПЛАТА.
Кількість працюючих
194 чоловік, при цьому, кількість штатних одиниць 192.
(не важко порахувати, що в середньому на одного працюючого в рік припадає –
50 415 гривень).
Комунальні послуги та енергоносії: 755 200 грн.
Придбання товарів та послуг: 519 200 грн.
В суму 519 200 –
входить купівля канцтоварів, меблів, витратних матеріалів та... книжкового фонду.
Інформацію даю виключно з метою публічно-колективної оцінки ефективності діяльності цих закладів.
Крім обласних закладів, є ще міські бібліотеки та медична бібліотека"
. – написав у себе на сторінці Олексій Кособуцький.

Коментарі

http://antikor.com.ua/articles/6759-jak_zarobljala_na_remontah_firma_nab...

Будучи ще головою бюджетної комісії Рівнеради Олексій Кособуцький каже, що не брав платні. Однак порядкування за кошти платників податків фірми дружини пана Кособуцького з дорогами і дахами Костопільщини дало змогу заробити значно більше ніж якась там невелика зарплата. Фото і колаж порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

До 92% коштів на рік, виділених обласною владою на ремонт доріг у Костопільському районі, заробляла фірма, наближена до екс-голови бюджетної комісії Рівненської облради Олексія Кособуцького. Так, у 2012 році приватне підприємство «Інжпобутсервіс», засноване дружиною Олексія Кособуцького, отримало замовлення з бюджету на понад 5 мільйонів гривень, у 2013 - на понад 2 мільйони. Сьогодні діяльність фірми вивчають правоохоронці. Згідно з попередньою перевіркою фірма привласнила близько мільйона гривень.
І т. д.

Ми ж, бібліотекарі, не самі собі таку зарплату платимо, правильно? А хто нам її платить? Обласна рада. Ви тільки сьогодні про ці цифри довідалися?..

В районах зарплату вже урізають. На половину - це десь 1000-1500 грн. На такі гроші можна прожити тільки з городом під хатою.

Якби влада узяла ці цифри та прийшла до бібліотекарів і сказала ми не можемо стільки тратити на зарплату, у нас нема грошей, допоможіть нам знайти компроміс. Давайте ми дамо Вам отаку ось техніку, щоб у вас з"явилися унікальні послуги і дозволимо брати за них гроші. Зробимо бібліотеки прибутковими, а не дотаційними. Я не знаю чи це можливо мені треба порада людей, які знають, але вони тіко публікують цифри, які змушують мене соромитися моєї 2000 зарплати. Це принизливо і для мене, і для Вас, а ще нагадує соціал-популізм в який Ви закликаєте не впадати, пане Олексію.

Мені симпатична Ваша позиція і ті життєві принципи, які проглядають з Ваших вчинків, але, о Господи, всі і так на межі в цій клятій країні давайте вже щось робити, а не ще більше нагнітати обстановку. Мовчки. Зробимо шось хороше, тоді на Фейсбуку і похвалимося.

Бідака, без зарплати... Може допоможемо голові бюджетної комісії з олігархічних бібліотечних зарплат?

Наскільки я бачу, нижче якраз і є заперечення зарплатних цифр. До кого ж ще вчепитись під час війни і підвищення зарплат суддям , як не до наших олігархічних бібліотекарів. Журбинка... ницо якось.

Кособуцький єдиний , хто відмовився від заробітної плати , ставши головою бюджетної комісії. Люди не розуміють , що він працював безкоштовно. Більше того - він взагалі не працюючий більше ніж три останні роки. Йому достатньо того , що він отримує , як власник деревообробної компанії. А ви , якщо не можете заперечити абсолютно достовірні цифри - то зразу починаєте переходити на образи. Це від безпомічності.

Чи готовий пан Олексій поставити свою посаду на ці дані? Шо робити, якшо ці цифри є неактуальними, прикрашеними або й того більше, інфармація взагалі не є достовірною? Чи можна тоді говорити про некомпетентність таких політикив?

Цікаво, а яка зарплата у пана Олексія, і шо робить він для блага нашого міста?

Якшо взяти реальні цифри і цифри які наведено в статті, то з різниці, ймовірно, можна назбирати на файний Мерседес.

Цитую:"диплом Олексію Кособуцькому не видавався, оскільки він був відрахований за неуспішність". І де ж ви, пане К. так навчились рахувати, коли й диплома не маєте? Сміх та й годі! А ходили б до бібліотек, то спромоглися б справжній диплом отримати!

А взагалі, братці кролики, сумно це все. сидим, рахуєм зарплату бібліотекарів, які є і так найменшими (порівняйте, пане кособуцький з працівниками інших галузей, що мають вищу освіту), а не плачемо через те, що на все інше явно виділяється НАДТО мало... цифри говорять лише про те, якою обдертою є галузь культури, я б таке точно не публікувала. Хабарниками ще назвіть їх, чого уж там

Люблю цифри. Зарплатки... Хм... 50415 грн. на рік. це 4201 грн на місяць. 840 грн. приблизно, це в нас податки, бо ж, підозрюю, це не чиста зп. виходить. це виходить 3361 грн. в місяць. хм... ми точно про бібліотекарів говоримо? Наскільки я знаю, зарплата у них - 2500 - при найвищій посаді. Молодий спеціаліст тисячі 2 отримує.

Хай "Косий" свого мерса спочатку розмитнить так як люди роблять, а тоді про книжки веде розмову. Сам то букваря не осилив прочитати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.