У Рівному відкрили диспетчерський центр екстреної меддопомоги

Вчора, 1 вересня, після капітального ремонту відкрили Рівненський обласний оперативно диспетчерський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Він розміщений у тому ж приміщенні, що й станція швидкої допомоги Рівного – на вулиці Котляревського.

Урочисто перерізали стрічку Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич та голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

– З того, що я побачив, усі роботи виконані відповідно до усіх стандартів. Гарне ошатне приміщення. Хочеться побажати його працівникам поменше викликів і більше врятованих життів, – зауважив Олександр Сич на відкритті оперативно диспетчерського центру.

– Подібного центру на Рівненщині ще не було. З його допомогою ми будемо синхронізувати роботу між бригадами швидкої допомоги міста Рівне. В подальшому приєднаємо Рівненський, Здолбунівський, Гощанський та інші райони. Тут буде знаходитися новітнє обладнання, сервери тощо. По мірі надходження фінансування та закупівлі обладнання плануємо охопимо усю область. Зараз в області на викликах працює 120 швидких. З них 70 машин – це сучасні автомобілі. Ми вже закупили 20 GPS-трекерів. Ними обладнані "швидкі" у Сарненському, Дубенському, Здобунівському та інших районах. Цей трекер дозволяє зекономити пальне, адже визначає максимально точно відстань до об’єкта, – розповів в. о. головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

Після відкриття центру присутні оглянули нові автомобілі швидкої допомоги, а також гаражі, які ще потребують своєї черги ремонту.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.