Рівнянам пропонують обрати вартість вивезення сміття

Громадські активісти Рівного підняли питання щодо існуючої несправедливості в оплаті за вивезення сміття. На їх думку, вона полягає в тому, що одним, щоб викинути відходи необхідно йти на вулицю до смітників, інші ж – можуть це зробити не виходячи з будинку, викинувши сміття в сміттєпровід. Та сплачують за послугу з вивезення побутових відходів однаково.

Тому ТзОВ "Санком-Рівне" піднімає питання необхідності диференціалізації в оплаті за послуги між тими, хто живе в багатоповерхівках, і має ще незаварені сміттєкамери, та тими, хто викидає сміття в окремо стоячі контейнери.

– Фактично, мешканцям, які проживають у будинках із сміттєкамерами, не потрібно носити сміття до контейнерів, які можуть знаходитись за 50 чи 100 м від будинку. А сплачують вони за послугу стільки ж, як ті, хто викидає побутові відходи в сміттєві баки. Саме в цьому вбачається несправедливість. Тому, ми подаємо розрахунок економічно обґрунтованих витрат, для будинків обладнаних сміттєпроводами. Адже вибирати сміттєкамери значно складніше, і собівартість такої послуги відповідно вища. Відтак, найближчим часом потрібно очікувати підняття тарифу, як мінімум вдвічі, для тих споживачів, які проживають в будинках зі сміттєпроводами… Крім того, хочемо повідомити, що ми готові заварити сміттєкамери у будинках, якщо таке рішення підтримає більшість мешканців. Тобто, ми даємо споживачам вибір – викидати сміття у сміттєкамери та платити за це більше, або ж  користуватися контейнерами, – зазначив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко.

Про це повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.