На рівнян чекає "Очікування"

У середу, 3 вересня, о 16:00 в клубному кафе "Євро-Арт" відбудеться відкриття персональної фотовиставки "Очікування" рівнянки Анни Кот.

Анна Кот – сімнадцятирічна рівнянка, яка закохана у творчість художника зі світовим іменем Енді Уорхола. Але попри захоплення живописом та графікою, все ж таки її надихає український дует фотографів "Synchrodogs". За два роки мистецтво фотографії перетворилося на її спосіб мислення і стиль життя.

Дівчина відчула смак процесу зйомки, коли  в об’єктиві її "Зеніта" і цифрового "Нікона" опинилися майже усі закутки Рівного. Більшість фото народжувалися просто неба і тому Анні доводилося ніяковіти перед дивними поглядами перехожих. Та задля втілення задуманого кадру вона зважувалася на будь-які експерименти.

Зауважимо, що молода людина у 17 років зазвичай не може не захоплюватися музикою. Ось чому у фотографіях Анни відчутні нотки гарно скомпонованої музики, яка відображає бурю емоцій людини, що стоїть на порозі дорослого Життя. Її творчу натуру цікавить і внутрішній світ сучасної молоді, і одвічна тишина природнього ландшафту землі. Цими фотографічними репризами Анна змушує глядача зупинитися, щоб помислити над сутністю буття.

– Головним у фотографії для мене, – зазначає Анна, – є створення певної атмосфери, аби глядач міг ніби зазирнути у вікно і відчути усе те, що мені довелося зрозуміти у хвилини очікування дива.

І це дійсно так. Адже перша персональна фотовиставка в клубному кафе галереї європейського живопису "Євро-Арт" є підтвердженням слів Анни.

В експозиції презентовано 27 світлин, що концептуально об’єднані ідеєю "Очікування". Промовисті сюжети розповідають про захоплення людиною, її почуттями, психологічними станами та енергією.

У роботах глядач віднайде суголосні акценти зі свого життя, відчує єдність світу у просторі, що створений Анною у фотографіях… І трішечки насторожиться: не усе так прекрасно і глянцево, як уявляється у молоді роки. Кожен кадр авторки – це передача окремих напружених моментів очікування, які здаються шалено тривалими. На противагу усім всесвітнім законам, вражаюча статика сюжетів Анни Кот все ж таки підштовхує до діалектичного розуміння: усе змінюється. У цьому контексті варто повірити фотографу і зрозуміти, що очікування миру на українській землі все ж таки зміниться на реальний мир. Мир із присмаком втрати життів…

Персональна фотовиставка "Очікування" рівнянки Анни Кот проводиться у рамках молодіжного проекту "Євро-Арт" для талановитих" і триватиме до 18 вересня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.