На Рівненщині сільрада віддала фірмі 30 гектарів чужої землі

Працівники Острозької міжрайонної прокуратури встановили, що посадові особи однієї із сільських рад прийняли рішення про передачу в оренду приватним підприємствам для ведення товарного виробництва земельні ділянки загальною площею 30 га з числа невитребуваних часток (земельних паїв). Насправді ж ці землі перебувають за межами населеного пункту та питання щодо розпоряджання ними не відноситься до компетенції сільради, як повідомили з прес-служби прокуратури Рівненської області.

− Посадовці сільської ради фактично вийшли за межі своїх повноважень, передбачених ст. 122 Земельного кодексу України, адже дані земельні ділянки підлягали передачі в оренду виключно уповноваженими органами виконавчої влади, − повідомила Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук.

− З метою захисту земель від неправомірних посягань прокуратурою внесено подання у сільську раду з вимогою усунути вказані порушення. Документ прокурорського реагування розглянуто і задоволено: незаконне рішення сільради скасовано, до дисциплінарної відповідальності притягнуто посадову особу органу місцевого самоврядування, − поінформувала Любов Ковальчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.