У Рівному відкрили доброчинну фотовиставку

29 серпня  за сприяння Фундації імені князів-благодійників Острозьких відкрилася доброчинна фотовиставка "Жити без війни у Мирі - з усіма барвами квітучого Світу", за участі Благодійного фонду "Майбутнє України" та відомих фотохудожників, музикантів, громадських діячів, медиків, просвітян, метою якої є збір коштів для поранених у зоні бойових дій, що знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі м. Рівного.

Про потреби Рівненського військового шпиталю, де до цього часу лікувалося понад 240 поранених українських вояків, розповів його начальник, полковник медичної служби Олексій Кльонов, а також Віктор Гаврилюк – академік, народний цілитель, який розповів про методи реабілітації людей з порушеннями опорно-рухового апарату і важкими контузіями.  

Під час благодійної фотовиставки виступили відомі рівненські музиканти Володимир Кардаш ( рок музикант, лауреат фестивалів "червона Рута", "Тарас Бульба" вокаліст гуртів та рок проектів), Валерій Кошин ( саксофон), Павло Магола (рок група " Карма"), співачка Олена Ємельянова. Свої вірші читав поет, заслужений журналіст України Олександр Берестяний.

Свої фотороботи представили:  Олександр Майструк – художник міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP), член Національної спілки фотохудожників України. Олександр Харват – заслужений художник  Міжнародної Федерації фотомистецтв (EFIAP), член Спілки Фотохудожників України,член Спілки Фотохудожників Словаччини,член Національної Спілки журналістів України, посол Миру, організатор міжнародних та національних проектів, видавець, керівник Школи Фотографії, фотохудожник  Дмитро Тинник.

Молоді майстрині Наталя Гаврилюк і Наталя Швець пропонували обміняти свої вироби (намита і браслети) на пожертви. Юлія Тинник пропонувала відвідувачам обміняти фото від рівненських фотомоделей на благодійні пожертви.

 Участь у доброчинній фотовиставці взяло біля 50 запрошених гостей.

Протягом 2-х годин волонтери зібрали у скарбнички 4446 грн., які стануть першим внеском на придбання медичного обладнання для Рівненського військового шпиталю.

Доброчинна фотовиставка триватиме в кінотеатрі "Ера" триватиме до кінця вересня і кожен відвідувач зможе зробити свої пожертви у скарбнички Фундації Острозьких на потреби Рівненського військового шпиталю. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.