У Рівному відбудеться благодійна вистава на підтримку військових

28 вересня, у неділю, о 19.00 годині Рівненський облмуздрамтеатр влаштовує ще один благодійний показ на користь армії. Цього разу вибір впав на абсурдну трагедію за твором А. Камю "Калігула". В усі часи були тирани і диктатори, які за будь-яку ціну, нехай навіть ціною тисяч чи мільйонів життів, прагнули прославитись і увійти в історію. Про це й вистава.

Вартість благодійного квитка 50 грн. Квитки можна придбати у касі театру та за телефоном 0673281515, 099 193-62-60

Хоча "Калігула" й не нова постановка у репертуарі театру, проте надзвичайно популярна серед глядачів. Окрім того вистава є переможцем багатьох вітчизняних і міжнародних фестивалів.
Усвідомлюємо, що кожен жертвує на армію у різний спосіб і можливостей сотні. Проте, придбання квитка на виставу це не лише добра справа, але й приємне дозвілля у товаристві небайдужих людей.

- Ми безмежно вдячні рівнянам за активність під час першої акції у театрі, коли 16 липня на показі поетичної містерії "Та не однаково мені…" ми зібрали 28 500 грн. Усі до копійки гроші ми витратили на необхідне для батальйону "Горинь" і передали воїнам у день їхнього від’їзду у зону АТО, - пише у соцмережах прес-секретар рівненського облмуздрамтеатру Ірена Боровець.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.