Японці хочуть "повкручувати" лампочки в усі бюджетні установи Рівного

Міський голова Рівного провів робочу зустріч з японською делегацією – співробітниками японської фірми "ENDO Lighting", яка спеціалізується на впровадженні освітлювального обладнання.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Як наголошують представники компанії, ключовими перевагами світлодіодних ламп їхнього виробництва - це низьке енергоспоживання та довгий термін служби.

- До нас звернулася з пропозицією японська фірма "ENDO Lighting" щодо можливості заміни освітлювальних приладів у всіх бюджетних установах міста Рівного (школах, дитячих садках, лікарнях, будинках культури та ін.) на світлодіодні світильники, які б у декілька разів дали можливість зекономити використання електроенергії, при чому без витрачання коштів з міського бюджету. Фінансування, у разі домовленості, буде здійснюватись з квот СО2 України (кошти за продаж квот на шкідливі викиди Японії за Кіотською угодою). Безумовно, цей проект надзвичайно цікавий. Зараз він пропрацьовується. Якщо вийдем на його реалізацію, буде унікальна річ і з точки зору схеми фінансування, і з точки зору економії, і з точки зору якості освітлення цих приміщень. Сподіваюсь на позитивний результат, - прокоментував ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.