Рівненському спортсмену хочуть придбати квартиру

Міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з гордістю нашого міста – 18-річним рівнянином Михайлом Романчиком, який зібрав повний комплект нагород та нещодавно встановив рекорд на Чемпіонаті Європи серед юніорів з плавання у Дордрехті (Нідерланди).

- Ми пишаємося такими людьми як Михайло, адже це справді гордість не лише нашого міста, а й усієї України. Міська влада повинна усе зробити для того, щоб такі таланти залишалися у рідному місті і далі прославляли його на весь світ, - каже міський голова, - тож ми порадилися і прийняли рішення ініціювати через сесію Рівненської міської ради виділення коштів на придбання нової однокімнатної квартири для нашого чемпіона. Він на це заслужив. Його приклад повинен показати усім молодим людям, що нині бути здоровим, цілеспрямованим та успішним – модно”, - резюмував міський голова.

На зустрічі також були присутні батьки Михайла, його 8-річна сестричка та тренер - Петро Нагорний. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Довідково.

Займатися плаванням Михайло Романчук розпочав у шість років під керівництвом тренерів Лебедь І.П. та Нагорного П.Б.

У віці 13 років М.Романчук виконав норматив майстра спорту України.

М. Романчук багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків 2010-2011 років.

У 2011 році призер чемпіонату України серед молоді та переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України;

У 2012 році переможець чемпіонату України серед молоді та срібний призер чемпіонату України, призер кубку України;

У 2013 році багаторазовий переможець чемпіонату України серед молоді та юніорів, переможець та призер чемпіонату України, учасник чемпіонату Європи серед юніорів (9 та 7 місця), учасник чемпіонату світу серед юніорів (4 місце), призер кубку України;

В 2013 році вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

У 2014 році переможець чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді, а на чемпіонату Європи серед юніорів завоював перше, друге та третє місця та встановив рекорд Європи.

В серпні 2014 року на II Юнацьких Олімпійських іграх в Китаї (Нанкін) здобув І місце на дистанції 400 м вільним стилем та II місце на дистанції 800 м вільним стилем з плавання.

Плаванням розпочав займатися з 2002 року. Закінчив у 2013  році ЗОШ №5 м. рівне. Навчається на II курсі РДГУ, педагогічний факультет, спеціальність «Фізичне виховання та реабілітація».

В 2014 році на II Юнацьких Олімпійських іграх виборов І місце з плавання на дистанції 400 метрів вільним стилем та II місце на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Тренери - Нагорний Петро Борисович та Лебідь Ірина Петрівна.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.