Бюджетна комісія Рівнеради вирішує на що віддати гроші

Члени бюджетної комісії Рівнеради підтримали рішення "Про зміни до бюджету міста Рівного на 2014 рік". Відтак, 4 вересня депутати міської ради під час засідання сесії голосуватимуть за це питання. 

Проте дискусію у членів комісії викликало те, на що будуть витрачані 179 тисяч із спеціального фонду бюджету, якими передбачається розпорядитися у межах змін до бюджету. Члени комісії кажуть, що ці кошти можна віддати міськшеу на утримання доріг, або ж - для КАТП-1728 для очищення території. 

У свою чергу депутат Рівнеради Юрій Запорожець запропонував розприділити ці кошти на поточний ремонт заїздів у двори. 

Проте члени бюджетної комісії поставили під сумнів - чи правильно це буде за бюджетними призначення.

Тому депутат Рівнеради Сергій Васильчук запропонував вивчити це питання і ознайомитися з ним завтра, перед засіданням сесії Рівнерада.

Та депутат Сергій Паладійчук додав, що з питанням потрібно не ознайомлюватися, а вивчати і нічого страшного не буде, якщо через тиждень зібрати ще одну комісію Рівнеради.

Окрім того, під час бюджетної комісії Рівнеради прийняли рішення "Про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Рівного будівлі за адресою: м. Рівне, вул. Князя Володимира, 112-А", "Про внесення доповнень до Міської програми "Ветеран" на 2011-2015 роки". Наразі засідання комісії триває. Нині депутати розглянули 4 із 11 питань порядку денного.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.