Рівненському військовому шпиталю купили апарат для очистки крові

З 25 по 31 серпня у центрі Рівного тривав благодійний марафон "Мистецтво - заради життя" на підтримку Рівненського батальйону "Горинь". Кошти збирали на придбання апарату для очистки ран (крові).

Серед учасників марафону були не лише рівненські танцювальні та музичні колективи, а й із-за кордону (джазовий гурт із Шотландії).

- На Майдані Незалежності ми зібрали 35 тисяч гривень, рівненський підприємець пожертвував ще 35 тисяч. За ці кошти ми придбали апарат для очистки крові та закупили необхідні медикаменти, - розповіла голова фонду "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева.

За словами начальника Рівненського військового шпиталю Олексія Кльонова, цей апарат надасть змогу робити аналізи крові за кілька хвилин і не транспортувати хворих в інші лікарні, де є такий апарат:

- Цей апарат за хвилину визначає 20 показників крові, дякуємо всім за допомогу у придбанні такого апарату. Госпіталь на даний час забезпечений всіма необхідними медикаментами. Важких хворих у лікарні немає, - повідомив Олексій Кльонов.

Продюсер та режисер Микола Орешко зауважив, що Марафон "Мистецтво - заради життя" - це не розважальний захід, а покликаний врятувати людські життя. Організатори планують не зупинятись на досягненому та організовувати й надалі подібні Марафони.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.