Депутати Рівнеради просять Порошенка відновити роботу сміттєпереробного заводу

Депутати Рівнеради підтримали звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України про відновлення роботи сміттєпереробного заводу. За це рішення проголосувало 34 міських обранці.

У тексті звернення йдеться наступне:

"В умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави! Адже завод, крім свого позитивного впливу на екологічну ситуацію в регіоні, розрахований на виготовлення альтернативного палива, яке у всіх розвинених країнах уже давно стало замінником дорогого російського газу.

Тому просимо негайно розглянути та прийняти всі необхідні Закони та Постанови, щоб запустити перший в Україні сміттєпереробний завод та створити можливості для роботи аналогічних підприємств по всій країні, – йдеться у документі.

Урочисто завод відкрили 25 червня 2013 року. А вже у грудні виявилось, що підприємство не може працювати через прогалини у законодавстві і завод закрили.

Нині під зверненням до керівництва країни щодо відновлення роботи заводу підписались більше 20 тисяч рівнян.

Коментарі

Яка потужна турбота про генератор канцерогенів на Здолбунівському ЦШК. Квасилів та Здолбунів вже не врятуєш,а от рівнянам (особливо малюкам)варто відвикати від глибокого дихання.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.