У Рівному жорстоко вбивають безпритульних собак

До ГО “Час-Дій” звернулась заступник голови ГО “Зоозахист Рівне” Алла Лосік з повідомленнями про знущання і масові отруєння безпритульних тварин. Окрім безпритульних тварин, які страждають від нелюдського і жорстокого поводження, що передбачено ст. 299 КК України, страждають і домашні тварини, яких їхні власники вигулюють на тих же територіях, де розкидана отрута.

Нам стало відомо, що злочинці-живодери, використовують у своїй “діяльності” лікарський рецептурний препарат ІЗОНІАЗІД, що викликає болісну та повільну смерть тварин, а також наражає на небезпеку життя та здоров'я людей, в організм яких потрапляє, тим чи іншим чином, певна доза цього препарату. Страждають також діти як психологічно, споглядаючи повільну смерть тварини в муках, так і фізично, намагаючись власними силами рятувати тварин, тим самим, наражаючи себе на небезпеку бути отруєними.

Крім того, як повідомила Алла Лосік, у місті з'явилися так звані догхантери - соціопати, які знищують тварин з особливою насолодою, про що свідчить характер смерті тварин: перерізані горлянки, відрубані голови, здерті шкури. Такі люди є потенційно небезпечними не тільки для тварин, але й для жителів Рівного. Про факти вчинення кримінальних правопорушень не раз повідомлялось до правоохоронних органів, проте більшість повідомлень про отруєння чи знущання над тваринами не були внесені до ЄДРДР.

На підставі отриманої інформації, депутат Рівнеради, директор ГО “Час-Дій” Олександр Лащук підготував депутатський запит до начальника УМВС України в Рівненській області Щирука М.О. та начальника Рівненського МВ УМВС Мельника Р. О. щодо надання інформації з приводу кількості поданих заяв (звернень) за вище описаними фактами з повідомленням про конкретні дії (слідчі), які були проведені.

Нагальна потреба у комплексному підході до вирішення ситуації, що склалася з безпритульними тваринами було піднято О. Лащуком на черговій сесії Рівненської міської ради 04.09.2014 року. Слово для виступу було також надано заступнику голови ГО “Зоозахист Рівне” Аллі Лосік, яка більш детально розповіла про своє бачення проекту та його успішної реалізації.

Зокрема, пані Алла повідомила про необхідність впровадження обов'язкової реєстрації тварин, як безпритульних, так і домашніх. Це дасть змогу ефективної реалізації програми зі стерилізації тварин, контролю за виконанням правил з утримання тварин в домашніх умовах та впровадження системи опіки над безпритульними тваринами, що включає в себе створення повноцінного притулку, прилаштування тварин в “сім'ї” та відведення спеціально облаштованих місць для вигулу тварин. Міська влада пообіцяла підтримати даний проект.

Про це повідомляє прес-служба ГО “ЧАС-ДІЙ”

Коментарі

У хороших батьків діти не будуть без нагляду. Мамочкам меньше ляси потрібно точити на лавочках, а краще за дітьми дивитись. А то так увліка.ться тріпньою, що й забувають про чадо. А винні собаки. Батьки безтолкові винні і тільки...

Лосик, а ты не забыла про ст. 152 и ст. 154 КуПАП?:
Ст. 152 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Так вот, Лосик, нужно за каждую будку о дворе требовать составить протокол по 152, там штраф хороший. Тоже самое за лежанки у подъездов. Ато расплодили шавло, по двору не пройдёшь чтобы в гавно не наступить.

Термін "соціопатія" - дуже об’ємний, а діагноз може ставити лише лікар після низки багатьох тестів (є 10 ознак соціопатії). А тут ми читаємо, що якась Алла Лосік сміливо називає соціопатами людей, яким набридло, що кодла безпритульних псів не дають проходу містом. А давайте назвемо Аллу Лосік "лярвою". А що, теж будемо розкидатится термінами...

Батько дитини хєров...а,де ти був ,чи твая палавінка,коли твою дитину покусали?в носі колупався,догхантер недороблений..

Тоді вкажіть препарат який буде вбивати їх швидко і безболісно. Захисники тварин хренові, ДЕ ВИ БУЛИ ЯК СОБАКИ ПОКУСАЛИ ДИТИНУ!!??!! Придурки, сиділи на засіданні міськзради й виділяли 100 000грн на дослідження розвитку велосипедних доріжок в Рівному ? Представте що це був ваш син чи дочка, й дайте відповідь на перше запитання.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.