Соратник Медведчука у Рівному стріляв у людей

4 вересня 2014 року заступник керівника Департаменту спеціальних операцій МВС України полковник міліції, керівник РОО «Український вибір» Бузинарський Михайло близько о 17 годині повертаючись на своєму автомобілі марки «Мерседес» д.н. ВС 9191 СМ з м. Києва в м.Рівне на трасі Київ – Чоп поблизу с. Бабин Гощанського району Рівненської області створив аварійну ситуацію, яка ледь не призвела до перекидання вантажного автомобіля марки Даф д.н. ВС 7911 ЕА.

Нагадаємо, ця людина підтримує особисті тісні відносини з Віктором Медведчуком, який є ініціатором створення та головою організації «Український вибір»,  кумом Володимира Путіна.

Про це журналістам "ЧаРівне.інфо" стало відомо з власних джерел.

Свідками вказаної ситуації стали водій та пасажири автомобіля Фольксваген Т5 д.н. АМ 9402 ВН, які заблокували автомобіль Михайла Бузинарського, хотіли його затримати та викликати працівників міліції.

Це все обурило Бузинарського М.Ю., який без попередження застосував вогнепальну зброю – пістолет АПС, в результаті чого важке вогнепальне поранення отримав Василь Шевчук (водій автомобіля фольксваген) та легке Чернєнко Вадим.

Щоб уникнути покарання та в подальшому виставити себе жертвою нападу Михайло Бузинарський вистрелив собі в праве стегно.

Михайло Бузинарський, Василь Шевчук, та Вадим Черненко були доставлені в Рівненську обласну лікарню для надання невідкладної медичної допомоги.

За попередньою інформацією, наразі працівники міліції очікують вказівки Києва щодо прийняття «правильного» процесуального рішення. Правоохоронцями здійснюються заходи щодо недопущення поширення вказаної інформації про дану подію.

Тож тепер очевидці переймаються, що впливовий Бузинарський  зможе відкупитись від покарання.

 
Степан ПЕТРУЛЯ, "ЧаРівне.інфо"

Ключові слова: 

Коментарі

Чего же вы раньше молчали про этого подонка? В Миротворце есть еще несколько как ранее судимых, так и находящихся под следствием на момент принятия на службу... Вот как их комбат Тетерук проморгал, аж странно... ))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.