Сьогодні у Рівному потенційні кандидати в нардепи можу "засвітитись"

5 вересня пройде «круглий стіл» на тему «Рівненщина на старті парламентської кампанії».

Захід пройде в рамках діяльності коаліції «За демократичні вибори», яку створили рівненські організації Комітету виборців України, Громадянської мережі ОПОРА і Руху «Чесно».

Під час заходу обговорюватимуть суспільні виклики, які принесе нинішня передвиборча кампанія, а також цілі та заходи, які планують реалізувати учасники коаліції.

Зокрема, йтиметься про вплив громадськості на забезпечення прозорості і демократичності виборчого процесу, необхідність «фільтрування» дискредитованих осіб, що не відповідають критеріям доброчесності, а також про важливість донесення виборцю максимально об'єктивної інформації про політичні сили.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, потенційних кандидатів у депутати, керівників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій.

Під час «круглого столу» також презентуватимуть «Меморандум про демократичні вибори», який буде запропоновано підписати місцевим політичним силам Рівненщини.

Захід відбудеться в п'ятницю, 5 вересня, о 12:00 в приміщенні Будинку вчених за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17 (2-ий поверх).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.