ВОЛЯ відкриває рівнянам велике кіно

У телеменю ВОЛІ з′явилося п′ять нових каналів світового рівня «ВОЛЯ Cine+» у цифровій та HD-якості. І всі  п′ять − власний ексклюзивний продукт компанії. Канали тішать справжнім розмаїттям − світовими хітами, голівудськими прем'єрами, серіалами з різних країн і кінокласикою. Запропонувати глядачеві такий першокласний відеоконтент, що відповідає інтересам різних груп споживачів компанії, допомогли провідні дистриб'ютори кіно, серед яких Disney, NBCUniversal, «Централ Партнершип», «Артхаустрафік» та інші. 

- Запускаючи «ВОЛЯ Cine+», компанія приділяла особливу увагу якості контенту, аби глядач міг знайомитися з новинками кінематографії й насолоджуватися улюбленими фільмами-бестселерами. Плюс висока якості зображення і звуку, а також професійний дубляж, − розповідає директор Рівненського регіонального підприємства компанії ВОЛЯ Андрій Горецький.

Кожен із каналів «ВОЛЯ Cine+» − універсальна добірка на будь-який смак. Гладачеві не треба витрачати час на пошуки й завантаження старих улюблених стрічок чи прем′єр – заглядай час від часу до програми й вибирай, що тобі до вподоби.
Телеканал «Cine+» і його версія у форматі високої чіткості «Cine+ HD» – цікава колекція з історії світового кіно: фантастика, комедії, драми і, звичайно ж, номінанти міжнародних кінофестивалів.

«Cine+ Hit HD» показує у форматі високої чіткості фільми, які щойно з'явилися в прокаті, і голлівудські бестселери останніх п'яти років. 

«Cine+ Legend» відкриває роботи, що вже стали легендами мистецтва кінематографії або тільки претендують посісти цю високу сходинку, − від «літніх» стрічок до свіжих блокбастерів.

 «Cine+ Mix» пропонує різноманітні стрічки для відпочинку і приємних вечорів: про кохання й вічні людські цінності, а також продовження улюблених серіалів і захоплюючі новинки.

Розмір інвестицій компанії в «Cine+» на першому етапі становить 50 мільйонів гривень. 

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.