ПОРОШЕНКО ВЖЕ НАКАЗАВ ПРИПИНИТИ ВОГОНЬ

Президент України Петро Порошенко наказав начальнику Генерального штабу Збройних сил України припинити вогонь на Донбасі, починаючи з 18:00 5 вересня.

Про це йдеться в його заяві, розміщеній на сайті президента.

"Виходячи із заклику президента Росії Володимира Путіна до керівників незаконних збройних формувань Донбасу зупинити вогонь, підписання протоколу на засіданні Тристоронньої контактної групи з імплементації Мирного плану президента України, я віддаю наказ начальнику Генерального штабу Збройних Сил України припинити вогонь, починаючи з 18:00 5 вересня", - сказано в ній.

"Я також доручаю міністрові закордонних справ України спільно з ОБСЄ забезпечити ефективний міжнародний контроль за дотриманням режиму припинення вогню, який має носити винятково двосторонній характер", - заявив Порошенко.

Президент України наголосив: "Розраховую, що ці домовленості, включаючи припинення вогню та звільнення заручників, будуть чітко дотримуватися".

Порошенко зазначив, що його переговори у Брюсселі та Мінську "продемонстрували потужний запит на мирне політико-дипломатичне врегулювання конфлікту на Донбасі" і такі ж настрої домінували під час зустрічей зі світовими лідерами на саміті НАТО в Уельсі.

"Миру прагне цілий світ, миру прагне вся Україна, включаючи і мільйони мешканців Донбасу", - переконаний Порошенко.

"Найвищою цінністю є людське життя, і ми повинні зробити все можливе і неможливе для того, щоб припинити кровопролиття та покласти край стражданням людей", - наголосив він.

Українська правда

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.