Десантник з Костополя загинув у боях за аеропорт у Луганську

Ще не згасла свіча пам’яті за героєм Костопільщини – бійцем батальйону особливого призначення «Херсон» – капітаном міліції Русланом Салівончиком, як уже із смутком змушені повідомити про ще одну важку втрату – загибель військовослужбовця 80-ї окремої аеромобільної бригади Віталія Ставського (1991 року народження). І знову обірвалося молоде життя…

Віталій народився та виріс у м. Костополі, був зразковим вихованцем Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю, чемпіоном України-2007, майстром спорту з греко-римської боротьби.

Як повідомили з Костопільської РДА, Віталій Ставський із жовтня 2011 року проходив службу за контрактом у військовій частині А0284 (Львів). 

Здавалося б, можна радіти життю, кохати, виховувати дітей, приносити радість у свою сім’ю… У хлопця були мрії, земні бажання, життєві плани, восени мали зіграти весілля. Все було попереду, але хто міг передбачити, що у горнилі неоголошеної війни, у День свого народження, 3 вересня, героїчно піде із життя молодший сержант Віталій Ставський?!

Воїн-десантник, один із найкращих синів України. Він загинув, обороняючи аеропорт у Луганську.

Керівництво та жителі району висловлюють глибокі співчуття родичам і близьким загиблого. Світла пам’ять про мужнього захисника Вітчизни назавжди збережеться в серцях тих, хто знав і любив Віталія Ставського.

Народне прощання із загиблим відбудеться 7 вересня о 15.00 год. біля пам’ятника Т.Г. Шевченку у місті Костополі.