У Рівному шукають шляхи вирішення проблем зі сміттям

Невідповідність встановлених норм надання послуги та матеріально-техічної бази фірм-виконавців до фактичних об’ємів утворення відходів – одна з причин виникнення проблем із вивезенням сміття у Рівному. Про це  повідомив директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко.

За його словами, наразі «Санком-Рівне» обслуговує 210 тисяч клієнтів. До вивезення сміття у місті на території, де надає послуги підприємство, залучено шість автомобілів-сміттєвозів.

- Справа в тому, що є розрахунки, скільки сміття може вивезти один автомобіль. Вважається, що один сміттєвоз може обслуговувати близько 10 – 12 тисяч мешканців. Тобто, у нас мало би бути не шість автомобілів для вивезення сміття, а приблизно втричі більше. Та підприємство перебуває у складних економічних умовах через низку об’єктивних причин. Лише споживачі заборгували «Санком-Рівне» близько п’яти з половиною мільйонів гривень, подорожчало пальне та запчастини для техніки. Окрім того, діючий тариф нижчий, аніж той, який би дозволив повністю покрити вартість надання послуги та забезпечити рентабельність. Тому можливості придбати більше автомобілів немає. Адже всю техніку та контейнери ми купуємо виключно за власні кошти. Разом з тим, ми намагаємося надавати рівнянам якісні послуги і постійно вдосконалювати свою роботу. Відтак, і доводиться визначати найбільш нагальні потреби та спрямовувати кошти на їх забезпечення. Наразі, ми вирішили, що важливо буде продовжувати практику встановлення окремих контейнерів для збору ПЕТ-пляшок. Найближчим часом вони будуть розміщені на кожному контейнеровому майданчику міста. Також ми плануємо продовжувати запроваджувати систему роздільного збору сміття, щоб відходи, які можна переробити не накопичували на сміттєзвалищі, його ж ресурси теж не безкінечні, - зазначив Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.