Мера Рівного попросили посприяти учасникам АТО безкоштовно отримати землю

На Рівненщині 61 сім'я військовослужбовців – учасників АТО отримали дозволи на розробку документації із землеустрою.

Про це повідомили з головного управління Держземагентства у Рівненській області.

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

61 сім'я військовослужбовців – учасників АТО отримали дозволи на розробку документації із землеустрою, а троє захисників Вітчизни вже оформили земельні ділянки у власність. Решта заяв знаходяться на розгляді фахівців.

Найбільше заяв надходить від жителів міста Рівне для надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку в межах міста. Отже, міському голові Рівного, Володимиру Хомку направлено лист щодо сприяння безоплатного отримання земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей.

Загалом в області для учасників антитерористичної операції визначено 545 гектарів землі. Ділянки, запропоновані для військових, двох типів – для ведення сільськогосподарських робіт – 289 гектарів, та для будівництва – 225 гектарів. Водночас, землевпорядники області продовжують аналізувати та узагальнювати інформацію про вільні земельні ділянки, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.