Митрополит Рівненський і Острозький: наші храми захоплюють прихильники войовничого УПЦ КП

Митрополит Рівненський і Острозький Високопреосвященніший Варфоломій звернувся до духовенства, чернецтва і віруючих Української Православної Церкви в Рівненській єпархії:

"Всечесні отці, дорогі браття і сестри. Знову, як і в 90-х роках минулого століття, над нашими православними храмами нависла загроза – захоплення їх прихильниками войовничого УПЦ КП. Його лідери й прибічники, грубо порушуючи чинне законодавство, нехтуючи думкою православних християн, законних власників церков, захоплюють наші храми. На сьогодні уже захоплено три православних храми; зберігається загроза захоплення інших. Наші звернення до представників владних структур про захист православних храмів не дають ніяких результатів. Залишається єдина надія на Бога і Його всесильну допомогу.

Сили зла, в такий трудний для нашої Держави час, прикриваючись патріотичними закликами, сіють розбрат і ворожнечу серед нашого народу. Прихильники УПЦ КП забувають просту істину, що своїми діями вони віддаляють час можливого об’єднання в майбутньому в Єдину Православну Церкву.

Тому зараз, як ніколи раніше, нам, православним віруючим, потрібно берегти свою віру, захищати нашу Православну Церкву та її храми, берегти єдність і порозуміння між собою. Господь випробовує нас, нашу віру і наше терпіння. У нас є добрий приклад – це сотні святих угодників Божих, які, покладаючись на волю Божу, достойно пройшли всі земні випробування, зберегли свою вірність Христу і Його Православній Церкві. По тому, як ми берегли Православну Церкву і її храми, Господь буде судити, які ми християни.

Не піддаваймось провокаційним закликам, звинуваченням і образам всіх тих, хто, прикриваючись далеко не церковними інтересами, бореться з Богом і Його Церквою.

Молімось, щоб у цей складний час Господь укріпив нашу віру, терпіння і нашу надію.

Наші предки, покладаючись на волю Божу, переживаючи трудні часи, свою молитву  завжди підсилювали добровільно покладеним на себе постом. Щоб сила молитви та посту дала нам наснаги протистояти злу і зберегти свою віру, послідуймо доброму прикладу наших предків.

Особливо закликаю піднести свої молитви і піст чернецтво нашої єпархії, оскільки молитва звершена в монастирях, має надзвичайно велику силу.

Я, як Ваш архіпастир, закликаю всіх Вас 10, 11 і 12 вересня  звершити богослужіння в храмах і після читання святого Євангелія піднести молитву преподобного Єфрема Сірина "Господи і Владико живота моєго...", підсилити свій особистий піст і молитву, звершуючи добрі справи.

Нам чекати допомоги від сильних світу цього не приходиться. Тому, покладімось на милість Божу, заступництво Пресвятої Богородиці й молитовну поміч святих угодників Божих. Будемо і надалі твердо стояти на сторожі нашої віри, Православної Церкви та її храмів, і нехай Господь буде нам завжди в поміч".

Про це йдеться у зверненні, розміщеному на сайті Рівненської єпархії.

Нагадаємо, на Рівненщині парафії переходять від Московського патріархату до УПЦ КП.

фото: www.ogo.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Московская церковь — это орган ЧК, КГБ. Сначала НКВД уничтожила Церковь. А потом вместо нее создала свой филиал — под таким же названием. Неужели монах Онуфрий этого не знает?http://kyiv.osp-ua.info/lastnews/9844.html

і продають питну воду...бо,"канонічні":))))))))))))) http://nbnews.com.ua/ru/news/131938/

молються:))))натхненно:)))

Ну, і що мовчимо, натхнененні Єрусалимом та Афоном. Помовчіть, я вам про вас ще більше розкажу....

Роблю ще спробу у попів аргументувати благословіння вбавці-найманця Гіркіна

і в цій темі,"суперчесні і справжні українці" з "ВСЕ" видаляють коментарі:(((то,на чиєму ви боці,журнашлющки?:)))очевидно,так званої "канонічної" і її кагебешніка в рясі і Брижетом на руці:)))

"Єрусалим та Афон є в серці кожної віруючої людини, а якщо їх там нема, то ... чи віруюча та людина?" Це називається просто - демагогія. А ось вчора в новинах показували як на Буковині віряни мосово переходять УПЦ КП. А щодо вашого відношення до Онуфрія, то будьте обережні, бо перша заповід каже:"Не сотвори собі кумира". І, якщо ви справді віруюча людина, то хочеться вірити, що розберетеся, може згодом, де правда. Хай щастить!

Єрусалим та Афон є в серці кожної віруючої людини, а якщо їх там нема, то ... чи віруюча та людина?
Блаженнейший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій є справжниім монахом, православним ієрархом, віруючою людиною, його дуже поважають віряни, а для мене він взірець відношення до Бога та людей. Його поважає весь Вселенський православний світ, і це дуже важливо, тому що Vox populi vox Dei.

"Українська Православна Церква під омофором Блаженнійшого Онуфрія і є справжньою українською Церквою, бо це небесна Церква"До Єрусалиму і Афону далеко. А ви загляньте ось сюди (фотофакт) http://antikor.com.ua/articles/10752-vijna_za_kijivsjku_mitropoliju._v_u... , як священник цієї церкви благословляє Гіркіна, а далі і про Онуфрія можете почитати. Тоді може не будете мене звинувачувати у ненависті.

Українська Православна Церква під омофором Блаженнійшого Онуфрія і є справжньою українською Церквою, бо це небесна Церква. Ні вірите? То спитайте у Єрусалімі або на Афоні, Сінає або Константинополі, спитайте у всіх православних Лаврах по всьому світу і вам підтвердять мої слова.А іншим псевдоцерквам та їх "прихожанам" треба покаятись та повернутись до лона Матері-Церкви. Я не наполягаю на цьому, Господь кожному дав волю і кожен сам вибирає свій шлях. Але і кожен має право на спасіння.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.