Оголошення Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному

З 1 вересня 2014 року надання адміністративних послуг, які надаються Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області для забудовників нашої області розпочато через Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному, який знаходиться на вул. Степана Бандери, 59, а саме:
     
     " Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про початок виконання підготовчих робіт; 
     " Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про початок виконання будівельних робіт; 
     " Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про готовність об'єкта до експлуатації. 
     
Повідомлення забудовників Рівненської області про початок виконання будівельних ( внесення змін до повідомлення) з будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, приймаються безпосередньо Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області за адресою: м.Рівне, вул.16 Липня, 38 або надсилаються засобами поштового зв'язку на її адресу. 

Адміністративні послуги, які надаються безпосередньо Державною архітектурно-будівельною інспекцією України відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 "Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт", від 13.04.2011 № 461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" надаються через центр надання адміністративних послуг за місцезнаходженням Держархбудінспекції України. 

Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному (http://cnap.rv.ua/) постійно удосконалює свою роботу, збільшує перелік послуг, які можна отримати у центрі, забезпечує прозору процедуру подання документів, скорочення терміну розгляду та прийняття рішень, забезпечує високу якість обслуговування. 

Інформація надана начальником управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради - Віталієм Германом. 
     
Телефони для довідок 63-51-89, 63-51-68 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.