Партія Порошенка використовує на Рівненщині технології "регіоналів" - ОПОРА

8 вересня о 16:00 годині розпочала свою роботу окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 153 (Корецький, Гощанський, Острозький, Рівненський райони, частина м. Рівне).

Як повідомили з ГМ ОПОРА, присутні сімнадцять членів з вісімнадцяти склали присягу та приступили до виконання своїх повноважень.

Відсутній член комісії Дмитрук Юрій Леонідович, представник від Політичної Партії «Зелені», повідомив, що не зможе взяти участь  у роботі комісії через особисті причини.
 
Як зазначає спостерігач Громадянської мережі ОПОРА під час вступного слова частина членів окружної комісії зазначила, що представляє Політичну партію «Блок Петра Порошенка», хоча офіційно вони подані від зовсім інших суб’єктів. Зокрема така інформація прозвучала від членів комісії, поданих від Партії Зелених України та Партії Пенсіонерів України. На думку Громадянської мережі ОПОРА це може свідчити про використання технології введення в склад ОВК представників «технічних» партій, з метою посилення власного впливу в комісіях. Найбільше ця технологія була застосована Партією Регіонів на виборах до Верховної Ради України у 2012 р.
 
Заяв на заміну членів ОВК № 153 наразі не надходило.

Ключові слова: 

Коментарі

На моє переконання, минулі "технології" будуть тепер мати чисто зворотній ефект. Вже виборців (переважну більшість) не обдуриш ні "дутими" рейтингами, ні "локшиною". Люди змінилися - життя заставило.

Солидарность = партия регионов.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.