Директор "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко йде у нардепи

Депутат Рівнеради та директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко балотується у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне). Офіційно він був зареєстрований ЦВК кандидатом у нардепи 8 вересня.

Таке рішення Святослав Євтушенко у коментарі журналісту сайту "ВСЕ" пояснив тим, що по життю керується принципом: якщо хочеш - зробити щось добре, то зроби це сам.

- Це й спонукало мене балотуватися у народні депутати України. Я хочу самостійно подати та проконтролювати прийняття потрібних законів, щоб рівненський сміттєпереробний завод міг відновити свою роботу. Адже він може виробляти альтернативне паливо, а зараз, в умовах припинення постачання газу з боку Росії це питання постає доволі гостро. Та чомусь керівництво країни на це не зважає, - пояснив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, Святослав Євтушенко став депутатом Рівнеради у 2010 році за списками партії "УДАР". Згодом він вийшов із партії та долучився до депутатської групи "Рівне". Зараз Святослав Євтушенко керівник рівненського міського осередку "Народного Руху".

Коментарі

дєрьмократію повними ложками

Дурдом!Как мне жаль Украину!Не успел правильно мусор собирать-а уже в законотворцы метит!

Це ще раз доказує, ЩО! вести бізнес в Україні надзвичайно складно і "хлопотно" не маючи депутатської недоторкангності!!! Ніде в світі так бізнесмени не пруться в парламент як в пострадянських країнах! Так що робимо висновки!! ХТО і ЧОГО йдуть до парламенту! і чим це виллється нам в майбутньому!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.