Депутат Рівненської облради назвав позачергову сесію "смішною"

Депутат Рівненської обласної ради Олексій Кособуцький вважає позачергову сесію цього органу самоврядування "смішною виставою". Про це він написав у своєму профілі у соціальній мережі Facebook.

 

Кособуцький, якого на початку року звинуватили у розкраданні бюджетних коштів і якого у квітні позбавили посади голови бюджетної комісії, а згодом проти нього порушили кримінальну справу, окреслив своє ставлення до позачергової сесії облради, що має відбутися 11 вересня, у рамках флешмобу позитивних новин. За умовами акції, до котрої приєдналося чимало жителів Рівненщини, упродовж семи днів треба повідомляти тільки позитивні новини й передавати естафету інших людям.

Коментарі

руслан петрович (пилипчук) - хайби ти чимось корисним занявся замість того шоб сплєтні збирать і брехню розпускать. Хіба не стидно, молодий здоровий мужик седить в інтернеті і строчить як та криса всяку дурню. Ти так строчиш на всіх, а скажино краще чого тебе виперли з таможні??? За хабарі і за крисятнічество!!! Вдалося відкупиця, добре, але документи ніхто не спалив.

Упирі на Березнівщині рвуться до корита любими шляхами. 1- Федас В В такого подонка важко знайти. То дівчат по борделям в Польщі здавав, то наводив на пере гонщиків машин бандитів там же , то спільно із крашеним Дежнюком розкрадали в чотири руки бюджет освіти району причому без будь- яких моральних принципах, наприклад Федас на освіту продав автобус за 158 тисяч грн, а згідно акта перевірки КРУ ВІД 13.08.10 року ціна завищена на 78 тисяч грн. Як Вам.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.