Жителі Рівненщини наповнили держбюджет на 3,6 млрд грн

У серпні податківці Рівненщини виконали основні індикативні показники доведені Державною фіскальною службою України. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

– Обов’язково маю сказати, що ми також виконали й основні показники у липні. Отож, наразі утворюється позитивна тенденція. Це свідчить, що наша стратегія про скасування різних переплат, про співпрацю та діалог із бізнесом Рівненщини, про відкритість фіскальних органів є правильною і дає свої позитивні результати. А вони у свою чергу перетворюються у зарплати, пенсії, стипендії, соціальні виплати, у підтримку нашої армії тощо, – зазначив Дмитро Зайцев.

Також в.о. начальника зауважив, що платники податків Рівненщини цьогоріч збагатили казну на 3,6 млрд гривень. Обсяги наповнення державної скарбниці з початку року досягли майже 532 млн грн. Зокрема, держбюджет поповнився на 124,4 млн грн податку на прибуток і 306,9 млн грн податку на додану вартість. Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складають 2083,9 млн грн.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.