Рівненський світлофор як рівень ефективності начальника УМВС

регулювальник

Сьогодні рівняни мали змогу зрозуміти чому декілька місяців тому активісти місцевих партій, організацій, об'єднань, окремі свідомі громадяни виступали проти призначення головним міліціонером Рівненщини Миколи Щирука. І не просто висловлювалися - ба більше вдавалися до активної протидії. Улітку навіть труну принесли.

Сьогодні у Рівному на перехресті вулиць Київська, Відінська, Грушевського не працював жоден світофор. Об 11 годині рух на цьому перетині доріг, де навіть при працюючих світлофорах водіям і пішоходам треба бути максимально відповідальними, був ускладнений.

Коли за годину ситуація на цьому перехресті до кращого не змінилася, автор цих рядків зателефонував 102. Черговий продемонстрував обізнаність у ситуації (певно, не перший дзвінок на цю тему). Повідомив, що до 11 вересня відбуваються профілактичні роботи. На резонну пропозицію надіслати регулювальника відповів: "ДАІ в курсі цієї ситуації".

О 15:30 дня рівненські "даішники" продовжували залишатися "в курсі". У принципі, з огляду на попередні наші публікації, "в курсі" чого саме громадськість знає: "Рівненські "ДАІшники"-порушники погрожують журналістам", "Рівненські "ДАІшники" прямо посеред дороги паркуються і "шмонають" водіїв", "Працівників ДАІ покарали після заяви рівненського журналіста" тощо.

Задля справедливості треба сказати, що позитивні "в курсі" теж у наявності: наприклад, їх у зону АТО відряджали.

Проте, повертаючись до світлофорів на згаданому перехресті, а також до Щирука. Банальна ситуація, котру "даішники" люблять "відфутболювати" у бік рівненських комунальників, які мають спочатку подати заявку щодо світлофорів і далі за текстом - бюрократична машина починає набирати обертів, насправді є лакмусовим папірцем.

Вона свідчить, що Микола Щирук, якого таємно призначили на посаду, не є керівником нової формації, котрих після Революції Гідності потребує українське суспільство. Якщо хочете, то він неефективний менеджер - Щирук не може організувати своїх підлеглих, серед яких і начальник ДАІ області Олександр Семенюк, працювати за заповітом Президента України - "по-новому".

Ефективний менеджер має стимулювати у підлеглих розвиток таких якостей як: аналіз, прогнозування, ініціативність, креативність у вирішенні питань, задач тощо. Адже ефективний виконавець, знаючи, що у районі складного перехрестя відбуватимуться профілактичні роботи на усіх світлофорах, має запропонувати відрядити на цей час регулювальника. Працювати хоча би у години пік.

А ще більш ефективний менеджер, гідний одержувати зарплату з податків тих, хто скинув диктатора, і наразі будує нову країну, мав уже організувати, скажемо, резервну групу з числа колишніх працівників, правоохоронців-пенсіонерів, котрих можна залучати "в укріплення". Наприклад, для регулювання руху на перехресті з напруженим рухом, де є школа, декілька торгових центрів, обласні установи СБУ та податкової etc. Ну, щоб не відволікати основні сили; пенсіонерам розрада в буденності...

А крім цього мега ефективний менеджер сприяє (за потреби організовує) вивченню і повторенню правил дорожнього руху у школах, дитсадках, у трудових колективах.

Такий менеджер працює із громадянами, стимулює їх до виявлення свідомості, розвиває бажання допомогати правоохоронним органам.

Приклад ефективності роботи такого ефективного менеджера у кріслі начальника Управління МВС в області (в будь-якій, до речі), може бути таким:

Наразі сайт "ВСЕ" чекає коментаря від ДАІ стосовно регулювання згаданого перехрестя.

P.S. За словами представника прес-служби Управління ДАІ в Рівненській області старшого інспектора Світлани Марко перехрестя уже регулюється. Більше того регулювальники там і були однак упродовж дня залишали перетин вулиць оскільки саме сьогодні у Рівному багато дорожніх пригод, які треба було зафіксувати належним чином.

Сподіваємося, що сьогодні усі наявні людські ресурси ДАІ були використані максимально ефективно і екіпаж цього службового автомобіля із держномером 0104, який автор сфотографував сьогодні о 12:14 біля Управління МВС у Рівненській області на вулиці Пушкіна, також був залучений до оформлення ДТП.

  

Коментарі

Варто було б додати ще статистику ДТП, яку щоранку надсилає прес-служба ВДАІ, і скільки з них трапилося саме в Рівному.....

зате,безпричинно зупиняти,вимагати безпідставно документи і лазити під капотом,і розводити на гроші-це в них виходить бездоганно:))очевидно,спеціальні курси проходять:)))

Володя, я думаю, все просто -- у них ніхто не вміє регулювати перехрестя....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.