"Скарбниця Надії" купила необхідні речі для рівненських зв’язківців на Сході

На Рівненщині продовжується збір коштів для допомоги Збройним Силам України. З початку оголошення збору на рахунок Благодійного фонду «Скарбниця Надії» було зібрано станом на 8 вересня 849 тисяч гривень, повідомили з Рівненської ОДА.

На вихідних було відвантажено три бензопили Штіль, комплектуючі та масло до них для рівненських зв`язківців. Рівненський підприємець продав бензопили з великою знижкою, частину комплектуючих він подарував. Всі комплекти було зібрано і підписано, за яким телефоном треба звертатися якщо будуть виникати якісь запитання по експлуатації бензопил.

Також було закуплено зі знижкою 21 спальний мішок для зв`язківців, які вже відвезли на Схід. В найближчі дні буде пошито ще 20 спальників для хлопців, які теж одразу передадуть в зону АТО.

«По мірі того, як надходять пожертви, керівництво благодійного фонду «Скарбниця Надії» спільно з головою облдержадміністрації Сергієм Рибачок приймає рішення, що саме купувати для наших військових. За минулий тиждень також було придбано окуляри нічного бачення Беломо NV/G-16 та бінокль нічного бачення СОТ NVB/3.6 H для наших військових на Сході на суму 64230 гривень», - розповіла заступник голови правління БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.