Рівненська облрада готова передати місту приміщення

Обласна рада не затягуватиме з передачею місту будівлі по вул. Князя Володимира, 112-А. Про це сказав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов і зауважив, що вітає прийняття Рівнерадою у комунальну власність будівлі, яка дозволить у подальшому вирішити питання житлових прав мешканців гуртожитку по вул. Відінська, 10.

 –  Попри штучні перешкоди, які створювалися в останні місяці, прийняття міською радою відповідного рішення є свідченням правильної позиції обласної ради з цього питання. Відтак ми зацікавлені у проведенні якнайшвидшої передачі приміщення, тому з нашого боку усі необхідні дії вчинятимуться вчасно, – розповів Михайло Кириллов.

Нагадаємо, що Рівненська міська рада відмовлялася розглядати питання про прийняття у комунальну власність міста зазначеного приміщення, мотивуючи це відсутністю таких повноважень. Врешті-решт, після оприлюднення офіційної позиції Рівненської обласної ради щодо гуртожитку по вул.Відінська, 10  та тиску громадськості, позитивне для рівнян рішення було прийнято четвертого  вересня. 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.