Завтра у Рівному - допрем'єрний показ фільму "Поводир"

У четвер, 11 вересня, у рівненському "Кінопалаці Україна" відбудеться ексклюзивний допрем'єрний показ фільму "Поводир", а також зустріч із творчою групою кінострічки: Олесь Санін (режисер), Сергій Михальчук (оператор), Алла Загайкевич (композитор), Олександр Ірванець (сценарист).

Одну з епізодних ролей у фільмі зіграв рівнянин Андрій Ляшук.

Показ фільму відбудеться 11 вересня у кінотеатрі "Кінопалац Україна".

18:30-18:50 – збір, реєстрація (фойє кінотеатру)

19:00 – 21:00 – перегляд фільму(зал ПАРАДИЗ)

21:00-22:00 – спілкування з творчою групою фільму(зал ПАРАДИЗ)

Поводир, (англ. The Guide), - український фільм історичного жанру. Режисер і сценарист - Олесь Санін, оператор - Сергій Михальчук. В основі сюжету фільму покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики. Фільм перебуває на стадії виробництва. Всесвітня прем'єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі в липні 2014 року.

Робота над стрічкою тривала з 2012. Державною агенцією з питань кіновиробництва на створення фільму профінансовано 16,6 млн грн. Прем'єра відбулася на Одеському Міжнародному кінофестивалі за повного аншлагу. Всеукраїнський прокат «Поводиря» починається 12 листопада 2014 року. Дистрибуцію здійснюватиме компанія «B&H Film Distribution». У планах авторів фільму - створення спеціальної версії стрічки для незрячих людей.

9 вересня 2014 року Український Оскарівський комітет обрав фільм «Поводир, або квіти мають очі», який в 2015 році представлятиме Україну на премії «Оскар» у номінації «Фільм іноземною мовою».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.