Рівненщина вже давно мала би проситися до складу Білорусі?

Якби економічний добробут (економічне змагання) був дійсно визначальним фактором вибору нашими громадянами Батьківщини і державності, тоді, за логікою Луценка, Закарпаття вже давно мало би проситися до складу Угорщини чи Словаччини, Галичина – до Польщі, Волинь і Рівненщина – до Білорусі?

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав Анатолій Гриценко.

"Юрій Луценко, голова президентської партії, пояснив на ICTV, що означають підписані у Мінську угоди: ЛуганДон, зона, огороджена інженерними спорудами, спеціальний статус зони, далі економічне змагання, доки почнуть проситися жити, як усі, в єдиній Україні.

Ріжуть слух принизливі назви і зверхність: ЛуганДон, зона... Голові президентської партії напевно не варто так принижувати мільйони наших громадян на Донбасі. Попри все – неприпустимо!

Крім того, як на мене, є принципова, ціннісна, помилка в озвучених Луценком планах влади. Сподіваюся, що не всі у президентській партії вважають, що в основі єдності України лежить лише рівень економічного добробуту. І що саме економічне змагання спонукатиме людей жити в Україні чи проситися до складу України. Бо якби так, якби економічний добробут (економічне змагання) був дійсно визначальним фактором вибору нашими громадянами Батьківщини і державності, тоді, за логікою Луценка, Закарпаття вже давно мало би проситися до складу Угорщини чи Словаччини, Галичина – до Польщі, Волинь і Рівненщина – до Білорусі? Яка Ваша думка? - написав Анатолій Гриценко.

Ключові слова: 

Коментарі

Ееее... Це джинса "Громадянської позиції"? Чи антиреклама "Солідарності"? Розжуйте елохторату, бо сам щось не допетраю.

А чому дійсно до Білоруссії? Я теж кажу, що до Польші й кордоні поновити по 1939р.

А нащо нам здалась Білорусія, давайте тоді вже до Польші і зробим кордон по 1939 році!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.