У колонії на Рівненщині створили кімнату для тривалих побачень

З 2004 року в Городищенській виправній колонії (№96) обладнано сектор для тримання засуджених чоловіків до довічного позбавлення волі. В Кримінально-виконавчому кодексі редакції 2004 року їм було дозволено лише одне короткострокове побачення на півроку. Пізніше кількість побачень збільшили до чотирьох на рік, але тривалі побачення для цієї категорії засуджених передбачені не були.

Згідно Закону України "Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів" від 08 квітня 2014 року, статтею 151 Кримінально-виконавчого кодексу України передбачено, що засуджені до довічного позбавлення волі мають право одержувати один раз на три місяці тривале побачення.

Для забезпечення права засуджених до довічного позбавлення волі на використання тривалих побачень в Городищенській ВК (№96) відкрито кімнату тривалих побачень для даної категороії засуджених, звісно з дотриманням всіх вимог безпеки. У кімнаті створено умови, які повністю відповідають вимогам законодавства та сьогодення: проведено ремонти, встановлено необхідні меблі та побутову техніку, облаштована житлова кімната, кухня, душова та санвузол. 

- Засуджених, які виявили бажання користуватися тривалими побаченнями нараховується близько двадцяти. З метою збільшення пропускної можливості кімнати тривалих побачень для засуджених до довічного позбавлення волі в установі планується в найкоротші терміни обладнати додатково ще одну кімнату тривалих побачень, - розповідає начальник колонії Юрій Луцук.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.