У Рівному юні аграрії представили свою продукцію

У Рівному триває Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Взяти участь у ньому приїхало 14 команд з різних областей країни,  які стали переможцями обласних етапів. Усього - 58 учасників. 

Рівненщину представила учнівська виробнича бригада ,,Колос” Новоукраїнської загальноосвітноьї школи І-ІІІ ступенів Млинівського районного будинку творчості школярів. Діти не лише готували науково-дослідницькі роботи та захищали їх, а й хизувались досягненнями у садівництві та рослинництві.

В рамках зльоту, відбулась виставка фруктів, овочів, польових та лікарських культур, які учні виростили власноруч, відвідуючи гуртки юних натуралістів під назвою "Щедрість рідної землі". Оцінюватимуть учнівські досягнення під час зльоту провідні вчені та біологи.

За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олега Пекарського, мета зльоту - вдосконалення трудового виховання та професійного самовизначення молоді, підвищення ефективності роботи учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань школярів в умовах сучасних ринкових відносин, впровадження інноваційних форм роботи із молоддю на селі.

Всеукраїнський зліт юних аграріїв відбувається ввосьме. Рівненщина приймає його учасників вперше,  так як  минулоріч  команда  отримала гран- прі конкурсу. Зліт учнівських виробничих бригад триватиме  упродовж трьох днів.  Учасники побувають у тепличному господарстві с.Зоря Рівненського району та в місцевому зоопарку. Про це повідомляє  управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.