На сесії Рівненської облради суперечка через бронежилети

Рівненські військові постійно потребують бронежилетів. Про це повідомив представник військового комісаріату Тарас Веселовський. Також він розповів, що кошти, виділені облрадою на попередній сесії надішли 16 липня. 

Оnline-трансляція сесії Рівненської облради

- На той момент вже велися переговори з постачальниками форми, але цей процес гальмували різні бюрократичні моменти. Якби ми тоді оплатили шоломи, бронежилети вони нам би обійшлися дешевше, бо долар росте. Зараз я не розумію для чого ця процедура, вона лише затягує час. Наразі батальйон «Горинь» майже укомплектований бронежилетами. Щоправда, останні 122 бійці поїхали на схід без бронежилетів, - каже Тарас Веселовський.

Депутат Рівненської облради Богдан Файфура каже, що зараз відбувається незрозуміла ситуація. 

- Нам кажуть, що потрібно 290 бронежилетів, ще волонтери купують і їх постійно не вистачає. Важливо, щоб у цьому плані не було зловживань. Також було багато інформації про те, що відбувається у батальйоні. Тому хотілося б почути від представника комісаріату, що там відбувається, - додав депутат.

На це Тарас Веселовський запевний, що процес передачі бронежилетів контролюється якщо їх передають офіційно.

- Деякі бронежилети мають недостатній рівень захисту, адже там просто броне пластини вшиті у жилет. Звичайно, вони отримають певні постріли, але не достатньо захищають. Щодо програми облради, то кошти виділялися на закупівлю бронежилетів і я думаю не доцільно змінювати її цільове призначення. Тому що кількість бійців батальйону постійно збільшується. Також я постійно контактую з командирами батальйонів і запитую, що їм треба, - додає військовий.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.