"ЕСКО-РІВНЕ" заявило про підвищення тарифів

Заява про наміри ПрАТ "ЕСКО-РІВНЕ" розміщена на сайті Рівненської міської ради.
     
- У зв'язку із підвищенням з 1 вересня 2014року ціни на природний газ на 2,9 відсотка підприємствам комунальної теплоенергетики для виробництва теплової енергії, для потреб установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, а також промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, у відповідності до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України № 1154 від 27.08.2014р, ПрАТ "ЕСКО-РІВНЕ" повідомляє про наміри відкоригувати в сторону збільшення на 2,2 відсотки розмір тарифів на виробництво і постачання теплової енергії, встановлених рішенням міськвиконкому від 10.06.14р. №78, - йдеться у заяві.

Отож, плановий економічно обґрунтований тариф на теплову енергію складатиме для:

     - установ та організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів - 1274,64 грн. за 1 Гкал. (з ПДВ), в тому числі виробництво теплової енергії 1246,19 грн. за 1 Гкал, постачання теплової енергії- 28,45 грн. за 1 Гкал; 
     - промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання - 1280,46 грн. за 1 Гкал. (з ПДВ), в тому числі виробництво теплової енергії 1252,01 грн. за 1 Гкал, постачання теплової енергії- 28,45 грн. за 1 Гкал. 

У заяві зазначено, що коригування тарифів здійснюється лише за однією складовою витрат - прямі матеріальні витрати - витрати на придбання палива - природного газу, що використовується для виробництва та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших суб'єктів господарювання. 

До споживачів товариства належать: центральна міська лікарня, м.Рівне; пологовий будинок Рівненської міської ради; Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради; міська дитяча лікарня Рівненської міської ради; управління освіти Рівненського міськвиконкому (навчально-виховний комплекс №17 Рівненської міської ради); ТзДВ "Рівнефармація"; ФОП Добровольський С.Є.; ФОП Загиней Р.С.; ФОП Данилюк В.В. 
     
За додатковою інформацією звертатися за адресою: ПрАТ "ЕСКО-РІВНЕ", вул.Буковинська, 3, м. Рівне, 33027 (0362) 460-220.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.