На Рівненщині є військова техніка, яка може допомогти виграти війну, - депутат

На сесії Рівненської облради обговорили питання "Про сприяння ремонту техніки, яка знаходиться на території Оржівської військової частини". Відповідну пропозицію вніс депутат Юрій Супрунюк.

Оnline-трансляція сесії Рівненської облради

Він зазначив, що на території військової частини знаходиться чимало техніки, яку підремонтувавши можна використовувати у бою.

- Тому я пропоную звернутися до Міністерства оборони України, керівників західних областей, щоб вони відвідали військову частину і самі оцінили її можливості. Зараз є потреба знайти близько 200 робітників - токаря, електронщика, фрезувальника, зварювальника та інших, які б змогли відремонтувати цю техніку, - каже Юрій Супрунюк.

До цього нардеп Микола Кучерук каже, що зараз військові потребують важкої техніки.

- Якби обласне керівництво звернулося з цього приводу до керівництва країни, то вже б давно це питання було вирішено. Натомість тут займаються іншими речами. Ми маємо не просто займатися розподілом коштів, а виробити таку тактику, яка дасть змогу захистити наших військових. Ми маємо звернутися до Міноборони з вимогою розконсервувати озброєння, яке стоїть на складах і зробити наші батальйони тактичними групами, щоб вони могли воювати, - зазначив Микола Кучерук.

На це голова облради Михайло Кириллов додав, що, можливо, варто було б народним депутатам підключитися до вирішення всіх цих питань, адже вони ближче до вищого керівництва країни.

У результаті обговорення депутати прийняли рішення з усіма вищеозвученими пропозиціями з приводу цього рішення. Підтримали його 51 депутат.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.