Фермери з Рівненщини шукають нові ринки збуту

У конкурентоспроможності аграріїв Рівненщини переконався голова ОДА. Сергій Рибачок разом з учасниками семінару "Розвиток овочівництва та перспективи входження на Європейський ринок" відвідав фермерські господарства у Млинівському районі.

- З того, що я сьогодні побачив можу стверджувати, що Україна має усі шанси вийти на перше місце по виробництву сільгосппродукції в Європі. Адже основними постачальниками картоплі та інших овочів на ринки області є наші фермери. Зокрема на Млинівщині вони виробляють 70 відсотків картоплі та 40 відсотків інших овочів в області, - зауважив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. 

- Сьогодні будемо акумулювати усі зусилля на тому, щоб завоювати ринок Євросоюзу. Ми вже маємо гарний потенціал у виробництві овочів і фруктів. У нас є гарні напрацювання на Рівненщині у вирощуванні певних сортів картоплі, капусти, буряка, моркви, кукурудзи тощо, - розповів голова асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини Дмитро Українець.

Учасники заходу впродовж дня ознайомилися з кількома фермерськими господарствами Млинівщини. Перейняли досвід колег.

 - Постійно працюємо над вдосконаленням технологій вирощування та зберігання овочевої продукції. Підготували нові овочесховища, деякі з них облаштували за сучасними технологіями, - зазначив голова фермерського господарства "Влада" Олександр Романчук.

- В умовах сьогодення фермеру потрібно працювати вдвоє більше. Оскільки все подорожчало: добрива та захист рослин у два рази, солярка у два рази. Тому потрібно розширяти ринки збуту, шукати нових замовників. А продукція у нас конкурентноспроможна, - ділиться фермер з Острозького району Олександр Калюжний.

І вже сьогодні свою продукцію фермери Рівненщини пропонували на виставці у столиці. Рівняни ж можуть ознайомитися з нею на сільськогосподарському ярмарку, який пройде у Рівному на Набережній 4 жовтня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.