Рівнян запрошують до проекту "Подаруй дитині книгу"

"Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною", - цитують Василя Сухомлинського організатори соціального проекту "Подаруй дитині книгу".

- Як важливо для дітей пізнавати цей світ, - наголошують організатори проекту. - Але ж чи можемо ми говорити про таке пізнання без книжок? Діти повинні фантазувати, їхня уява повинна розвиватися з кожною прочитаною сторінкою. Саме у зв’язку з вищезазначеним ми пропонуємо Вам долучитись до нового соціального проекту "Подаруй дитині книгу".

Даний проект стартував 25 серпня і триватиме до 15 вересня цього року.

Суть проекту полягає в зібранні цікавих, корисних та зворушливих книги, які будуть передані вихованцям Рівненського дитячого будинку.

- Якщо в Вашому житті така книга була - Ви щаслива людина, оскільки для багатьох дітей доступ до якісної та цікавої літератури лишається закритим. Ми пропонуємо Вам зробити невеликий внесок добра і щастя в чиєсь дитинство і подарувати книгу. Наступні кілька тижнів ми збиратимемо книжки, якими Ви б хотіли поділитись з іншими. Не важливо, чи Ви дістанете її з власної шафи, чи придбаєте, головне — щоб ця книга подарувала радість тому, хто її прочитає. Тематика літератури — різноманітна, особливо вдячні ми будемо за дитячу літературу саме українських авторів! Не будь байдужим та не втрать шанс зробити приємне дитині – подаруй усмішку навколишнім, - звертається до рівнян координатор проекту Софія Шевчук.

Ключові слова: 

Коментарі

ось Ви написали долучитись до проекту... а якісь координати, тел і т.д. можна було вказати???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.