На партійній конференції Радикальної партії засвітився депутат Рівнеради

Рівненська обласна конференція "Радикальної партії Олега Ляшка" відбулася сьогодні в Рівному. Із 133 членів партії в Рівному на захід прибули 92.

Розпочалася конференція з пафосом – привітати місцевих радикалів прийшов народний артист України Олексій Завацький. Він прочитав вірші Тараса Шевченка, кінцівку яких інтерпретував на свій лад, прославляючи "Радикальну партію".

Далі радикали перейшли до офіційних моментів. Зокрема, озвучили порядок денний питань, серед яких були наступні пункти:

  1. Звіт по підсумкам президентських виборів.
  2. Підготовка до парламентських виборів.
  3. Обрання делегатів на всеукраїнську конференці.
  4. Різне.

Як розповів голова рівненського обласного осередку "Радикальної партії Олега Ляшка" Назарій Поліщук, на президентських виборах команда показала хороший результат. По деяких районах Олег Ляшко опинився на другій позиції після Петра Порошенка, випередивши Юлію Тимошенко.

Щодо підготовки до парламентських виборів, Назарій Поліщук зазначив, що ця кампанія буде насиченою, тому що вона коротка.

– Ми спробуємо провести максимальну кількість мажоритарних кандидатів, як по Україні, так і на Рівненщині. Наразі в нас формується обласний і районні штаби. Зараз іде добір кандидатів по мажоритарних округах. Обираємо їх серед осіб, які відповідають ідеології радикальної партії. Сьогодні ж ми обрали дев’ять делегатів, які поїдуть на всеукраїнський з’їзд партії, який відбудеться 14 вересня, де будемо висувати кандидатів у народні депутати, – зазначив Назарій Поліщук.

А далі розпочалися виступи членів партії і запрошених на конференцію. Говорили багато гучних фраз, читали вірші, хвалили Олега Ляшка, "шукали винних" і з'ясовували, "що робити".

Також виступив депутат Рівнеради Олександр Лащук, який зазначив, що політики змінюються, а політика залишається такою ж. Тому змінювати потрібно систему.

Завершилася конференція виступами членів партії та заключним словом керівника обласної парторганізації Назарія Поліщука.

Коментарі

який піп-такий і прихід:))))

ну,...б..лядь це в саме яблочко...не знаю чи правда , що Ляшко гомосексуаліст....але підлеглих собі таких підбирає...одного погляду і хвилини спілкування на Назарчика вистачає, щоб запідозрити не ту орієнтацію

а,Назарчик,це той з Будинку профспілок,що дупою крутить ,як справжній соратник вождя?:))))))

Нтакопаємо картоплі , не турбуйтеся. А навіщо знати якусь там правду. Рийте картоплю. А ми тим часом будемо "проводити" своїх кандидатів. Але ж, в проміжку між копанням картоплі питання: "Чи все ж поклявся Ляшко на Біблії мусульманину Мустафі про те, що він не є проектом Льовочкіна, чи може обрав когось із православних?" Де список? Хто фінансує???? Хороший хлопець з вилами, та хто за цим стоїть? Сам? Доведіть.

Троліть-троліть. Молодці. Підіть на роботу чи, нарешті, картоплі накопайте :-)

О, скільки чесних тут людей завелося. Вірю всім ;)

Не вірте цьому хує...лу ШЛЯШКУ і команді його!!!

" Ми спробуємо провести максимальну кількість мажоритарних кандидатів, як по Україні, так і на Рівненщині" І що це за натяк?:)))))))Тільки не намагайтеся "провести" людей.

А де можна побачити розгорнутий список кандидатів від Радикальної партії?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.