Перед рівнянами режисер фільму "Поводир" викликав колегу на кінодуель

За кілька хвилин до початку ексклюзивного допрем'єрного показу у Рівному фільму "Поводир", його режисер Олесь Санін кинув виклик фільму "Плем'я".

- Змушений зробити цю заяву для преси, бо події останньої доби пов'язані із моїм фільмом і його висуванням на "Оскар" перевернули медіа. Був інспірований інформаційний вибух картиною-конкурентом.

- Я все розумію. Вочевидь підігріти інтерес публіки через скандал потрібно. Я їх у цьому підтримую, вони генії піару. Але їхня технологічна боротьба за увагу глядача на сьогодні руйнує долі людей. Це не припустимо.

- Не можу виправдовуватись. Лише скажу, що у роботі оскарівського комітету проблем не бачу. Єдине, що можу запропонувати картині "Плем'я" та усій компанії, яка займається її промоцією - прийняти виклик. Я викликаю на дуель. У нас є екран і тільки він говорить правду. І глядач має вирішити, хто піде на Оскар, народний Оскар. Давайте позмагаємося у кінозалі, - заявив Олесь Санін.

Нагадаємо, скандал навколо висунення фільму "Поводир" на премію "Оскар" застав режисера Олеся Саніна у Рівному.

На можливість потрапити до номінації претендували три картини: "Поводир", "Плем’я" Мирослава Слабошпицького та "Трубач" Анатолія Матешка.

Після того, як 9 вересня голова оскарівського комітету Олег Фіалко оголосив, що шляхом таємного голосування було обрано "Поводиря", співпродюсер "Племені" Денис Іванов пригрозив, що відправить офіційний запит до американської Кіноакадемії з вимогою визнати цей вибір недійсним.

За словами Іванова, у комітеті, що складається із 9 осіб, троє мали безпосереднє відношення до створення картини "Поводир", повідомляє zaxid.net

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.