У Рівненському районі директор фірми заборгував підлеглим 161 тисячу

Органи прокуратури Рівненщини продовжують виявляти та реагувати на факти умисної невиплати керівниками підприємств, установ, організацій заробітної плати працівникам.

Так, прокурор Рівненського району встановив, що керівник одного із товариств, яке спеціалізується на вирощуванні та реалізації насіння овочевих культур, умисно не виплатив у період з червня по липень 2014 року 123 робітникам зарплату. Загальна  сума  боргу  перед  підлеглими  склала 161 тис грн.        

За цим фактом прокуратурою району 03.09.2014 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати). 

З метою відшкодування вказаної заборгованості та негайного усунення порушень законодавства про оплату праці керівнику товариства прокурором внесено подання.

Органи прокуратури Рівненської області приділяють постійну увагу захисту прав працівників краю на своєчасну винагороду за працю. На вимогу та за втручання прокуратури у 2014 році людям вже  виплачено 2,1 млн грн. заборгованої заробітної плати. 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.