На ремонт і будівництво доріг Рівненщини виділили майже 10 мільйонів

Майже на 10 мільйонів гривень будуть збільшені обсяги фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області. Ці кошти надійшли за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Розподіл коштів затвердили члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, засідання якої відбулось сьогодні перед початком позачергової сесії.
 
Як повідомили у прес-службі Рівненської облради, в ході роботи постійної комісії депутати погодили збільшення видатків спеціального фонду обласного бюджету «Видатки на проведення робіт. Мова йде про ті, що пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах головному розпоряднику коштів - департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, на суму 9985,76633 тис. гривень. У тому числі видатки розвитку 6523,80459 тис. гривень та видатки споживання 3461,96174 тис. гривень. 

Із врахуванням зазначених надходжень з держбюджету також був затверджений узагальнений перелік об’єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
 
Також члени бюджетної комісії внесли зміни до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг які фінансуються за рахунок залишку коштів спецфонду обласного бюджету, що утворився станом на 01.01.2014 року  на загальну суму 10286,696 тис.грн.

Ключові слова: 

Коментарі

Невже доасфальтують вул.І.Франка в смт.Клевань- 2 ???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.