Рівненські екс-регіонали йдуть у нардепи від "Сильної України"

Сьогодні, 12 вересня відбувся перший етап з'їзду партії "Сильна Україна". На ньому затвердили керівників Рівненської обласної і міської парторганізації, а також кандидатів від політичної сили по мажоритарних округах.

Так, головою обласної організації "Сильної України" став екс-голова Рівненської облради, колишній регіонал Юрій Кічатий. Міську партійну організацію політсили очолив керівник Рівненського гідрометцентру Богдан Масовець.

Як повідомив Юрій Кічатий, також на з'їзді було обрано кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах області.

- По 152 округу в нардепи від партії балотуватиметься начальник обласного бюро технічної інвентерезації Юрій Собчук. По виборчому окрузі №153 йтиме перший заступник директора Рівненського обласного відділення "Укрпошти" Іван Шевчук. Округ №154 представлятиме Олег Колодич. По виборчому окрузі №156 йтиме екс-заступник голови облради Олександр Чуприна, - зазначив Юрій Кічатий.

За його словами, по 155 виборчому окрузі партія не висувала свого кандидата, бо ймовірно, що там балотуватиметься самовисуванець, якого підтримуватиме "Сильна Україна". Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, цим самовисуванцем має бути екс-губернатор Рівненщини Василь Берташ. Юрій Кічатий цю інформацію не підтвердив, але й не спростував.

Сам ж Юрій Кічатий був рекомендований обласною партійною організацією на місце у списку політсили. Остаточно це питання має вирішитися на другому етапі з'їзду партії, який відбудеться у Києві в понеділок, 15 вересня.

Коментарі

Васьок Берташидзе,знову буде зємєль нагинати,а де не вдастьчя-купляти

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.