У Рівному в одному музеї представили 400 сортів фіалок

Сьогодні опівдні у Рівненському обласному краєзнавчому музеї знову запахло квітами — одразу три клуби колекціонерів сенполій (або ж фіалок) зі Львова, Івано-Франківська і Тернополя привезли до нашого міста свої найкращі рослини, щоб показати їх рівнянам. Виставка триватиме десять днів, щоб відвідати її встигли якомога більше людей.

Як пише "РВ", фіалки розміщено в одній великій залі на першому поверсі музею. Щоб гостям було зручніше роздивлятися їх, квіти у вазонах розставили на довгих столах під лампами — рослини потрібно підсвічувати по 12-14 годин на добу. Окрім 400 різних сортів сенполій, представники клубів привезли також стрептокарпуси та глоксинії.

-Колекціонери сенполій у Рівному збираються вже вдруге. Перша виставка відбулася у нашому музею в червні, тривала шість днів. Рівнянам вона так сподобалася, що квітоводи з інших міст вирішили приїхати до нас ще раз, — радіє директор музею Олександр Булига.

На виставці можна придбати окремі листочки або розетки-«дітки» для розведення фіалок у себе вдома. Дорослі квітучі рослини продаватимуть в останній день — 21 вересня. Колекціонери безкоштовно дають поради усім, хто так само бажає вирощувати сенполії. Одні квітоводи тримають їх на стелажах з підсвіткою у звичайній міській квартирі, інші навіть переобладнали для рослин окремі кімнати.

Побачити колекції трьох клубів можна в музеї з 10-ї до 18-ї години щодня до 21 вересня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.