До Рівного завітає театр "Київ. Модерн-балет" під керівництвом Раду Поклітару

Гастролі  театру "Київ. Модерн-балет" під керівництвом одного із знакових хореографів сучасності Раду Поклітару у вересні  вперше відбудуться в містах Західної України. Завітає театр і в Рівне. 

Створені ним спектаклі закріпили за Раду славу одного з головних провідників сучасного танцю і прогресивної балетної режисури. Його ім'я асоціюється із зухвалістю та експериментом.

Рідкісний хореограф, який мислить пластичними образами, має свою, незапозичену інтонацію, кожна його робота  - сміливий експеримент і сміливий пошук з несподіваним прочитанням всесвітньо відомих сюжетів, які  завжди підлеглі музиці і які глибоко розкривають складний внутрішній світ людини.
"Київ модерн - балет" був створений у 2006 році Раду Поклітару і відразу здобув репутацію найбільш радикального і крутого театру сучасного танцю в усьому пострадянському просторі...

"Кармен.TV" - перша постановка цього колективу, яка буквально  вибухнула в театральному  світі!
Жанр її визначено, як "спектакль у двох серіях". Вистава Раду цілком докладно переказує сюжет, зберігаючи іспанський колорит в костюмах, танцюристи натхненно відтворюють палке дихання Іспанії  і музики Бізе, але персонажі у нього - сучасні підлітки, з внутрішньої неврівноваженістю, брутальними амбіціями і кострубатим проявом почуттів.

Вистава "Кармен.TV" отримала свого часу одну з найпрестижніших премій України в галузі театрального мистецтва - "Київська Пектораль", відразу в двох номінаціях - за кращий спектакль року і за кращу роботу балетмейстера. За роки свого існування трупа набула популярності в Україні та у багатьох країнах світу. Колектив знають і чекають у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді та інших країнах.

Ті глядачі, які чекають від сучасних постановок несподіваних рішень, залишаться задоволені - в "Кармен.ТV" майже все не так, як було на сценах світу до сих пір.

- Ми довго думали, чи варто зараз, у цей складний час, влаштовувати гастролі. І вирішили, що варто. Ситуація в країні складна, але ж люди залишилися такими ж, тими, що прагнуть культурних радощів. А функцію доносити до глядачів частинку життя, вільного від тривог, побоювань та політичних чвар, і має взяти на себе мистецтво..., - зазначають у балеті.

Отож, шанувальники театрального мистецтва і прихильники балету просто не можуть пропустити цю подію! Чекаємо всіх 24 вересня в Обласному музично-драматичному театрі.

Деталі за телефоном: (067) 718-17-20 та (093) 771-48-08.

 

на правах реклами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.