Рівненські УНСОвці хочуть стати нардепами від "Волі"

УНСОвці йтимуть у парламент від партії «Воля», пише "Рівне Вечірнє".

Партія «Воля», створена журналістом Єгором Соболєвим, запропонувала громадськості обговорити кандидатів-мажоритарників, які йтимуть від неї в різних округах країни. На Рівненщині у п’яти ОВК кандидатами від «Волі» поки що переважно є УНСОвці та колишній член місцевого люстраційного комітету.

Партія «Воля» просить людей повідомити, якщо серед кандидатів є такі, що негідні представляти інтереси людей в парламенті. «Якщо ми виявимо невідповідність дій кандидата нашим цінностям і програмі, ця людина не буде висуватися, » — зазначають у партії.

Отож, від округу №152 балотуватиметься Олександр Пантюхов, підприємець, заступник голови міського осередку УНСО. Пан Пантюхов на сесії обласної ради у четвер погрожував колишньому голові Рівненської обласної державної адміністрації Василю Берташу та всім екс-регіоналам в обласній раді, що якщо вони за 15 днів не складуть мандати, УНСО закине їх у сміттєві баки.

Від округу № 153 (частина Рівного, Рівненський, Острозький, Гощанський та Корецький райони) балотуватиметься лідер міської організації УНСО Андрій Мітюхін. Як зазначено у довідці, пан Мітюхін — підприємець, учасник АТО, організатор допомоги добровольчим батальйонам "Горинь", "Айдар».

Від 154-го (Дубенський, Радивилівський, Здолбунівський, Млинівський та Демидівський райони) йтиме колишній член люстраційного комітету Павло Гріннен (Ульяновський). Пан Ульяновський — підприємець. Працював у тележурналістиці, займався продюсерською діяльністю, з 2001 року є технічним директором Літературно-культурного форуму Волапюк Осло Норвегія, автор антикорупційних ініціатив та протидії зловживанням у правоохоронній діяльності. До слова, нагадаємо, що на початку створення люстраційного комітету в області перед членами ставили вимогу, що вони не повинні належати до політичних сил та не претендують на посади в органах державної влади.

Олександр Качановський, підприємець, керівник громадської організації "Територіальний батальйон Рокитнівщини" при УМВС України, лідер рокитнівської громадської організації УНСО, буде балотуватися від «Волі» у 155-му окрузі (Дубровицький, Володимирецький, Рокитнівський та Зарічненський райони).

А від 156-го округу (Сарненський, Костопільський та Березнівський райони) йтиме Ігор Мякішев, колишній секретар міської ради Сарн, один з лідерів громадської організації "Поліська січ".

Коментарі

Всі "лізуть" у ВР. Там медом намазано ? Чи таланти законотворців просинаються... :-)) Сумно... корисливість завжди була притаманна людству...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.