Уродженець Рівненщини йде на вибори у п’ятірці списку "Свободи"

Перша п'ятірка "Свободи": Тягнибок, Кошулинський, Сич, Бенюк і харківець Олексій Миргородський, взводний в чині лейтенанта у зоні АТО.

Про це у Twitter повідомив прес-секретар ВО "Свобода" Роман Кулик.

Олександр Сич 27 лютого 2014 призначений віце-прем'єр-міністром України. Народився у селі Дерть, Рокитнівський район, Рівненська область.

Ключові слова: 

Коментарі

І ЗОВУ ЯКАСЬ КРУГОВЕРТЬ - ПАРТІЇ, НОВІ УТВОРЕННЯ...І ВСІ ОБІЦЯЮТЬ НАРОДУ ЗНОВУ ПОКРАЩЕННЯ АЛЕ НА СВІЙ ЛАД - ПОДІЛИЛИ ТАК БИ МОВИТИ СФЕРИ ВПЛИВУ : ОДНА ПАРТІЯ ОБІЦЯЄ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ПЕНСІОНЕРАМ , ІНША РОБОТУ БЕЗРОБІТНИМ , ТРЕТЯ ЗЕМЛЮ СЕЛЯНАМ - ТОБТО КОЖНА НАШЛА СВОЮ ЕЛЕКТОРАЛЬНУ НІШУ ??? А ЩО Ж НА МАЙДАНІ БУЛИ ОБЄДНАНІ ЛИШЕ ОДНИМ - ЖАДОБОЮ ДО ВЛАДИ ??? ЯКЕСЬ БЕЗГЛУЗДЯ У ПОЛІТИЦІ УКРАЇНИ ТВОРИТЬСЯ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РІК ! ОЧЕВИДНО САМОЮ ПОПУЛЯРНОЮ БУДЕ НАСТУПНА ПАРТІЯ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ !!! ЗБЕРУТЬСЯ УСІ ХТО МОЖЕ ЗБРОЮ ТРИМАТИ, РОЗЖЕНУТЬ ЦЫ ПАРТЫЙНЫ ЯЧЕЙКИ І РОЗГРОМЛЯТЬ ВЩЕНТ ТЕ, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ ПІСЛЯ ДНР і ЛНР, ТА УКРАЇНИ У ЦІЛОМУ !!! ЗДАЄТЬСЯ МИ ВЖЕ ЦЕ ПРОХОДИЛИ - "ВЕСЬ МИР НАСИЛЬЯ МЫ РАЗРУШИМ , ДО ОСНОВАНЬЯ , А ЗАТЕМ - МЫ НАШ МЫ НОВЫЙ МИР ПОСТРОИМ - КТО БЫЛ НИ ЧЕМ , ТОТ СТАЛ НИ С ЧЕМ " ????? ТАК МОЖЕ ЗАРОАЗ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД НАРЕШТІ ПЕРЕМОЖЕ І ЯКЩО БУДЕ ДІЙСНО БАЖАННЯ НОВОЇ ВЛАДИ ЙТИ У ЄВРОПУ ТА ЖИТИ ЗА ЕВРОПЕЙСЬКИМИ ЗАКОНАМИ , ТО Ці ВСЫ ЛЯШКИ Й ПЫДЛЯШКИ, ОБЄДНАННЯ І КААЛІЦІЇ ЗРОЗУМІЮТЬ, ЩО ДОКИ ВОНИ БУДУТЬ ДІЛИТИ ВЛАДУ В УКРАЇНІ ЗА ВЛАСНИМИ ІНТЕРЕСАМИ, ТО Й КРАЇНИ МОЖЕ НЕ СТАТИ ... ПІСЛЯ ЦЬОГО ІНКОЛИ Й ПОДУМУЄШ - ДЕ Ж СХОВАВСЯ І КОЛИ ВИЙДЕ НА ПОЛІТИЧНУ АРЕНУ НАШ, УКРАЇНСЬКИЙ ПІНОЧЕТ ???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.